Συμμετοχή και Ανάπτυξη Μαθητών στους Διαγωνισμούς Φυσικών ‘Αριστοτέλης’ και Μαθηματικών ‘Παιχνίδι και Μαθηματικά’ από τις Ε και ΣΤ Τάξεις

CategoriesΑειφόρο ΣχολείοΑνακοινώσειςΜαθητικοί διαγωνισμοίΌλες οι ΑνακοινώσειςΠροαγωγή της μάθησης

Οι μαθητές της Ε τάξης και της ΣΤ τάξης συμμετείχαν σε μεγάλο ποσοστό στους διαγωνισμούς φυσικών “Αριστοτέλης” και “Παιχνίδι και Μαθηματικά” που διοργανώθηκε από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία. Με τη συμμετοχή τους, απέδειξαν τη δέσμευσή τους στην εκπαίδευση και την αγάπη τους για τις επιστήμες. Το επόμενο διάστημα αναμένουμε με ανυπομονησία τα αποτελέσματα της προσπάθειάς τους, ενώ παράλληλα  επιβραβεύουμε την επιτυχία και την προσπάθειά τους.           Θα συνεχίσουμε να ενθαρρύνουμε και να υποστηρίζουμε τους μαθητές μας στο δρόμο της γνώσης και της ανάπτυξης!