Συλλογή Γραφικής Ύλης για τον Σύλλογο ΑΜΥΜΩΝΗ

CategoriesΑειφόρο ΣχολείοΑνακοινώσειςΔημοκρατία και Συμμετοχή στο ΣχολείοΕκπαιδευτικές δράσειςΌλες οι ΑνακοινώσειςΣχολική ζωή

Με χαρά και ευγνωμοσύνη ανακοινώνουμε τη συγκέντρωση γραφικής ύλης από τους μαθητές, τις οικογένειες τους και τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας για τον Σύλλογο ΑΜΥΜΩΝΗ. Η συλλογή αυτή αποτελεί μια μικρή προσφορά προς το μεγάλο έργο που επιτελεί ο Σύλλογος ΑΜΥΜΩΝΗ.

Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους συνέβαλαν σε αυτήν την προσπάθεια με τη δωρεά γραφικής ύλης και την υποστήριξή τους. Η συνεισφορά σας ενισχύει την προσπάθεια μας για ένα καλύτερο και πιο συνεκτικό κοινωνικό περιβάλλον.

Σας ευχαριστούμε όλους για τη γενναιοδωρία και την αγάπη σας. Με τη συνεργασία και τη συμπαράστασή σας, συνεχίζουμε να δίνουμε ζωή στις αξίες της αλληλεγγύης και της ανθρωπιάς.