Πρόσκληση στην καλοκαιρινή μας γιορτή

CategoriesΑνακοινώσειςΑρχικήΕνημέρωση γονέωνΣχολικές γιορτές

Αγαπητοί γονείς,

σας προσκαλούμε στην καλοκαιρινή γιορτή που προετοίμασαν οι μαθητές με τη βοήθεια και τη στήριξη των εκπαιδευτικών του σχολείου, με τίτλο «Με οδηγό το όνειρο δημιουργώ τον δικό μου κόσμο», όπου θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 13/06/2023 και ώρα 19:00-21:00 στον αύλειο χώρο του σχολείου μας.

Σε συνεργασία με τον σύλλογο γονέων θα δοθούν τα αναμνηστικά λευκώματα στους μαθητές της ΣΤ΄.   Στη συνέχεια θα ακολουθήσει η καλοκαιρινή γιορτή όπου διοργανώνει ο σύλλογος γονέων για όλους τους μαθητές του σχολείου με πολύ χορό.

Επίσης σας ενημερώνουμε πως την ημέρα αυτή δεν θα γίνουν μαθήματα το πρωί και θα γίνει μεταφορά του ωραρίου εργασίας του σχολείου μας τις απογευματινές ώρες για την πραγματοποίηση της εκδήλωσης.

Ώρα προσέλευσης των μαθητών: 18:30

Η παρουσία σας θα δώσει μεγάλη χαρά σε μας και τα παιδιά.