Εγγραφή στο τμήμα ανανεωμένου ολοήμερου 13:20-17:30 (2η ανακοίνωση)

CategoriesΑνακοινώσειςΕνημέρωση γονέωνΌλες οι Ανακοινώσεις

Αγαπητοί γονείς ,

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μέχρι τώρα δεν έχει συμπληρωθεί ο απαραίτητος αριθμός μαθητών για τη λειτουργία του τμήματος του ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΟΥ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ 13:20-17:30 από τους ήδη εγγεγραμμένους μαθητές στο ολοήμερο.

Όσοι από εσάς δεν έχετε κάνει εγγραφή στο ολοήμερο από τον Ιούνιο 2022 και επιθυμείτε τώρα να κάνετε εγγραφή στο συγκεκριμένο και μόνο τμήμα να στείλετε την δήλωση εγγραφής στο τμήμα 13:20-17:30 στο mail: pachristop@sch.gr της κ. Παναγιώτα Χριστοπούλου  ως και την Τετάρτη 07-09-2022, προκειμένου να σχηματιστούν εγκαίρως τα τμήματα και να ξεκινήσουν τη λειτουργία τους άμεσα, με την έναρξη του σχολείου.

Τη δήλωση και περισσότερες πληροφορίες για το τμήμα αυτό θα βρείτε σε σχετική ανακοίνωσή μας στην ιστοσελίδα μας.

Υπενθυμίζουμε πως οι μαθητές/τριες γίνονται δεκτοί/ές χωρίς κανένα κριτήριο εγγραφής.