Συγκέντρωση ειδών για τους πλημμυροπαθείς

CategoriesΑνακοινώσειςΑρχικήΕνημέρωση γονέωνΝέες-Σημαντικές ΑνακοινώσειςΌλες οι Ανακοινώσεις

Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο μας υποστηρίζει την πρωτοβουλία του Δήμου Αγίας Παρασκευής για τη συγκέντρωση τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης, για να στηρίξουν τους συμπολίτες μας που επλήγησαν από την κακοκαιρία Daniel. Όσοι γονείς και μαθητές του σχολείου μας επιθυμούν να συνδράμουν στην προσπάθεια αυτή μπορούν να φέρνουν στο σχολείο μας αύριο Πέμπτη 14/09 και Παρασκευή 15/09 τρόφιμα μακράς διαρκείας (ζυμαρικά, ρύζι, δημητριακά, όσπρια, ζάχαρη, αλεύρι, κονσέρβες, μπισκότα, κρουασάν) κλινοσκεπάσματα, πετσέτες είδη προσωπικής και ατομικής υγιεινής, Power bank φακούς. Η βοήθεια θα παραδοθεί από το ΔΣ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας στο Δήμο Αγίας Παρασκευής την Παρασκευή 15/09.

Ευχαριστούμε για τη συνεργασία!

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
ΙΩΑΝΝΑ ΣΚΡΙΒΑΝΟΥ